čtvrtek 20. prosince 2012

Gabriella Salvete - Hydrating Foundation Nude Finish

Před časem jsem vyhrála u Romany v její akci "Staň se testérkou...." k zrecenzování hydratační make up od firmy Gabriella Salvete. Na výběr byl hydratační nebo matující, ale pro mě byla volba jasná!

Protože jsem celkem bledá, vybrala jsem si nejsvětlejší odstín 01 Ivory Warm.

Make up (nebo možná spíše - jak píší na obale- hydratační základ pro přirozený "nahý" vzhled) je velmi lehké, spíše tekutější konzistence. Po prvním zkušebním rozetření na hřbetu ruky jsem se potěšila, jak je pěkně zářivý. Koneckonců to na obale píší také - "zářivá pleť". Na dotek příjemný, hebký.
První dojmy tedy samé plusy.

Přejďeme však k testování. Testujeme na pleti 35+  Na všech fotkách jsem krom testovaného make upu nenalíčená.

Nejprve fotky před:

A po:

 Určitý posun tam je, ale opravdu je to takové nude :-) Krytí není příliš velké, spíše jde o sjednocení pleti.
Což mně zas až tak nevadí. Mám ráda, když není poznat, že jsem nalíčená (nesnáším, když je na první pohled patrná vrstva kitu). Co mi ovšem vadí, je to, že se mi po nanesení make upu zvýraznily chloupky nad horním rtem.

Rozhodla jsem se, že ještě trochu přidám, co to udělá....

 
No, tady už mám pocit, jako by na mě někdo nasypal pytel mouky. Nevím, zda je to výrobkem nebo tím, že mám na obličeji jemné chloupky (jako broskev :-)) a makeupy obecně na mně vypadají podobně.
Možná jsem si měla vzít o stupeň tmavší odstín....????

Co na závěr?? Jako tónovací krém je produkt dobrý a nemám k němu výhrady. Pleť je sjednocená, neleskne se. Krytí je střední až nižší. Pro problematickou pleť by to nebyla šťastná volba. K hydrataci bych řekla tolik, že pleť není po použití make upu vysušená. Já osobně bych pro nějaký posun mé pleti potřebovala napumpovat do ní asi kýbl vody. Blbě totiž piju (hodně kafe, málo vody - já vím, hrůza).


Jsem moc ráda, že jsem si mohla makeup vyzkoušet a napsat svoji historicky první recenzi.

2 komentáře:

 1. Taky jsem moc ráda, že jsem měla možnost make-up vyzkoušet. Mně docela vyhovuje, to slabší krytí mi nevadí, protože díky tomu vypadá na obličeji přirozeně :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já přirozený vzhled také oceňuju, takže pro mě je to plus. Někdo by ale od make upu třeba očekával vyšší krytí...
   Díky za návštěvu blogu.

   Vymazat